Detali paieška
Savivaldybė:
Ieškome pirkti sandėliavimo, gamybinių patalpų Alytaus apskrityje. Tel. 861531374

SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS


Skolų išieškojimo, administravimo paslaugos:

 

- ikiteisminis skolų išieškojimas. (tai efektyvus, psichologinis bendravimas su skolininku, mūsų praktika rodo 85% pasisekimą),

- teisminis skolų išieškojimas. (tuo atveju, jei nepavyko išieškoti skolų ikiteisminiu būdu),

- poteisminis skolų išieškojimas. (vykdomųjų dokumentų administravimas),

- beviltiškų skolų nurašymas. (padėsime Jums susigrąžinti valstybei sumokėtą PVM),

 

 Ką turėtų žinoti kreditorius ?

Skolų išieškojimas yra sudėtingas procesas, reikalaujantis daug laiko. Visą skolų išieškojimą galima suskirstyti į atskirus procesus - etapus, kuriuos vykdome mes.

·       Ikiteisminis skolų išieškojimas: šio etapo turinys: susisiekimas su skolininkais, išsiaiškinamos jų nemokumo priežastys, prireikus skolininkai gali būti vizituojami, siunčiami raginimai grąžinti skolą, sudaromi mokėjimo grafikai, prižiūrimas įsipareigojimų vykdymas iki pilno atsiskaitymo, įvertinamas skolininkų disponuojamo turto dydis.

·       Teisminis skolų išieškojimas: jeigu pirmasis etapas neduoda jokių rezultatų. Taip nutinka dėl įvairių aplinkybių, tarkime, įrodymais pagrįstų ginčų tarp šalių (kreditoriaus ir skolininko), įrodymų trūkumo, pernelyg ilgo įsipareigojimų uždelsimo termino, kreditoriaus dalies prievolės nevykdymo ar netinkamo vykdymo. Šiais atvejais, mes siūlome taikyti antrąją skolų išieškojimo formą – teisminį išieškojimą.

·       Poteisminis skolų išieškojimas: tai yra vykdomųjų dokumentų administravimas. Mes galime administruoti skolas poteisminio išieškojimo proceso metu ir šitaip padėti Jums sutaupyti laiko bei lėšų. Vykdomuosius dokumentus pateiksime tinkamos teritorijos antstoliams ir stebėsime išieškojimo proceso eigą. Kvalifikuoti specialistai užtikrins vykdomųjų dokumentų pagrindu, priverstinį skolų išieškojimą.

·       Beviltiškų skolų nurašymas: tai yra sudėtingas procesas, kurio metu įrodinėjama, kad asmens skola ar jos dalis yra beviltiška ir kad kreditorius stengėsi susigrąžinti skolą, t.y. viskam yra reikalingas juridinis pagrindas. Įrodę teismui, Jūs galėsite susigrąžinti valstybei sumokėtą PVM, kaip numato LR Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 81-1 straipsnis. Antra vertus, apskaičiuodami apmokestinamąjį pelną, beviltiškų pirkėjų skolų sąnaudas galėsite priskirti ribojamų dydžių leidžiamiems atskaitymams.

Visi šie procesai reikalauja didelės juridinės kompetencijos, kurią sėkmingai valdyti gali tik aukštos kvalifikacijos specialistai. Jei ir Jūs turite nemokių skolininkų, rekomenduojame kreiptis į TVK VERDIKTAS. Mes operatyviai išnagrinėsime Jūsų prašymą ir padėsime rasti tinkamiausią sprendimą.

Teikiamos  teisinės paslaugos juridiniams ir fiziniams asmenims.

Sudarykite su mūsų įmone konfidencialią teisinių pasalaugų teikimo sutartį ir mes pasirūpinsime Jūsų verslo teisėtumu. 

Paslaugų įkainiai:

Skolų išieškojimas: bylos administravimo mokestis – 15 EUR.
Pareiškimas dėl teismo įsakymo išdavimo ir ieškinio parengimas priklauso nuo pačios skolos ir jos apimties, sėkmės procentas svyruoja pagal susitarimą (nuo 2 % iki 20 %).

Teisinių paslaugų teikimo sutartis: 75 EUR/mėn. Minimalus sutarties terminas 3 mėn.

Individuali konsultacija: 1 val. – 30 eurų

Dėmesio !
Padedame įsteigti juridinius asmenis (IĮ, UAB, VŠĮ, MB). Parduodame įmonės, verslus.

   

Tikimės abipusiai naudingo ir konstruktyvaus bendradarbiavimo.

 

 

Su pagarba,
Teisės ir verslo konsultantai T.V.K. VERDIKTAS